Strona główna » Inwestycje
4
mar
2019

Jest umowa na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach

Minął czas pracy związanej z dokumentacją, przetargiem i pozyskaniem środków zewnętrznych, a nadeszła chwila, na którą czekają Jarnuty i cała gmina Łomża – budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach staje się faktem.

Wójt Piotr Kłys, w obecności dyrektora Szkoły Podstawowej w Jarnutach Grażyny Lusy, radnej Anny Zielińskiej i radnego Krzysztofa Jankowskiego podpisał umowę na budowę sali gimnastycznej z wyłonionym w przetargu Przedsiębiorstwem Budowlano-Handlowym Jarosław Chojnowski. Całość zadania opiewa na kwotę 4 865 880,00 zł, z czego 3 359 735,00 zł będzie pochodzić z pozyskanej przez gminę dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu, a ich zakończenie zaplanowane jest na sierpień 2020 r.

- Dzisiejsze podpisanie umowy to zwieńczenie wielomiesięcznej pracy i efekt świetnej współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, dzięki której młodzież Jarnut, okolicznych miejscowości i cała społeczność gminna otrzyma nowoczesny obiekt sportowy – mówi Wójt Piotr Kłys. – obecnie czeka nas wysiłek związany z bezproblemowym doprowadzeniem budowy sali do szczęśliwego i terminowego zakończenia - dodaje.

Przypomnijmy, że sala gimnastyczna będzie obiektem samodzielnym, ogólnodostępnym, wykorzystywanym do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w ramach godzin lekcyjnych oraz zajęć pozalekcyjnych takich jak: SKS, zajęcia rekreacyjne, treningi UKS, rozgrywki, itp. Projektowany obiekt będzie można dodatkowo wykorzystać do organizacji imprez o charakterze rekreacyjnym, widowiskowo-estradowych oraz organizacji wystaw okolicznościowych dla całej społeczności Gminy Łomża. W budynku zaprojektowano piwnicę wraz z kotłownią, składem opału i pomieszczeniami gospodarczymi oraz parter, w którego skład wchodzą m.in.: sala gimnastyczna, dwie szatnie z umywalkami i natryskami, magazyn, wc oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Budynek ma mieć wymiary: 38,62 m x 21,18 m, a jego wysokość to 8,10 m.

  • Jest umowa na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach
  • Jest umowa na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach
  • Jest umowa na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach
  • Jest umowa na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach
  • Jest umowa na budowę sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.