Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
22
paź
2018

Realizacja projektu "Druga Szansa" rozpoczęta

Z dniem 1 października 2018 roku Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża po sprawnie rozpoczętej promocji i rekrutacji projektu rozpoczął realizację projektu konkursowego pt. „Druga szansa”, który realizowany jest w partnerstwie z Fundacją Dialog oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Piątnicy, a który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Osoby zakwalifikowane do projektu w tym dniu spotkały się z realizatorami projektu, tj. Pania Izabelą Dąbrowska i Panią Jolantą Mierzejewską, które reprezentują Lidera projektu jak również z pracownikami socjalnymi Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża, którzy na co dzień będą współpracować z naszymi beneficjentami, w osobie: Aleksandra Chojnowska, Anna Górtatowska oraz Agnieszka Krassowska.

Spotkanie miało na celu zapoznać uczestników projektu  z regulaminem projektu jak również z harmonogramem realizacji projektu. Wszyscy uczestnicy projektu podpisali deklarację uczestnictwa w projekcie, jak również kontrakt socjalny, który stanowi rodzaj umowy pomiędzy pracownikiem socjalnym, a uczestnikiem projektu w celu realizacji poszczególnych zadań w projekcie. W październiku planujemy rozpocząć spotkania grupowe z prawnikiem, jak również zostaną poprowadzone warsztaty z fabryki optymizmu. Dalsze działania w projekcie zakładają spotkania z psychologiem, doradcą zawodowym, coachem, jak również szkolenia zawodowe i  uczestnictwo w Centrum Integracji Społecznej. W spotkaniu brał udział Wójt Gminy Łomża, Pan Piotr Kłys, który wspominając własną działalność w projektach życzył wszystkim uczestnikom projektu ukończenia w nim udziału i zdobycia nowych umiejętności oraz kwalifikacji. 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.