Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
17
paź
2018

Zobacz, gdzie zagłosować w nadchodzących wyborach samorządowych

21 października 2018 r. odbędą się wybory samorządowe, w których będziemy wybierali wójta, radnych gminnych, powiatowych i wojewódzkich. W marcu br. Rada Gminy Łomża podjęła uchwałę z podziałem Gminy Łomża na stałe obwody głosowania z kilkoma zmianami w stosunku do dotychczas obowiązującego podziału. Dotyczą one miejscowości: Andrzejki, Boguszyce, Czaplice, Kisiołki, Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Zosin i Siemień Nadrzeczny.

Mieszkańcy Andrzejek, Boguszyc, Czaplic i Kisiołk, którzy przed zmianą głosowali w Szkole Podstawowej w Czaplicach, w najbliższych wyborach będą głosowali w świetlicy wiejskiej w Boguszycach. Wyborcy ze Starej Łomży przy Szosie, Starej Łomży nad Rzeką i Zosina będą głosowali w nowej świetlicy przy ul. Wiejskiej 17 w Starej Łomży przy Szosie, a nie jak dotychczas w sali konferencyjnej w Łomży. Natomiast mieszkańcy Siemienia Nadrzecznego zagłosują w Szkole Podstawowej w Podgórzu przy ul. Szkolnej 1. Lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7:00 do 21:00. Poniżej szczegółowy podział Gminy Łomża na stałe obwody głosowania.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.