Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Biblioteki
5
wrz
2018

Narodowe Czytanie i II Festiwal Orkiestr Dętych w bibliotece

Orkiestry dęte z makroregionu łomżyńskiego spotkają się 9 września 2018 r. w Bibliotece w Podgórzu, by dźwiękami muzyki uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Będzie to druga edycja spotkania muzycznego tego typu.

Rok 2017 upłynął w BPG Łomża na realizacji zadania W drodze do niepodległości dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021. Wśród realizowanych działań znalazł się festiwal ,,Dla niepodległej”, który skupił orkiestry  dęte z makroregionu. Celem tych działań było upowszechnienie wiedzy o wydarzeniach związanych z odzyskaniem niepodległości. Organizatorzy pragną
9 września 2018 r. zrealizować spotkanie, charakteryzujące się wysokim poziomem muzycznym i zaprezentować marsze i melodie patriotyczne. Muzyka może wyrazić szacunek bohaterom, rozwijać pasje i talenty, kształtować umiejętności poszukiwania i analizowania różnych źródeł informacji o historii Polski. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Narodowego Centrum Kultury. Będzie to wspaniały sposób, by rodzinnie spędzić niedzielne popołudnie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14.00
a wystąpią orkiestry dęte z: Kolna, Łomży, Podgórza, Szumowa, Śniadowa, Brańska, Czyżewa, Zambrowa. Wstęp bezpłatny.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.