Strona główna » Aktualności
3
sie
2018

Spotkanie z projektantami obwodnicy Łomży

W związku z tym, że Gmina Łomża negatywnie zaopiniowała przesłany wcześniej projekt na część obwodnicy Łomży (odcinek od Śniadowa do węzła Łomża-Południe długości ok 1 km) w dniu 2 sierpnia odbyło się spotkanie z udziałem wykonawcy i projektanta obwodnicy z Wójtem Gminy Piotrem Kłysem i pracownikami Urzędu Gminy.

W jego wyniku projektanci poinformowali, że wszystkie zgłoszone przez gminę uwagi zostały już uwzględnione w dokumentacji, natomiast w czasie spotkania ustalono, że zostanie zaprojektowany i wykonany odcinek drogi serwisowej po zachodniej stronie obwodnicy, łączący drogę do wsi Andrzejki z drogą do wsi Czaplice.

- Była to najpoważniejsza uwaga dotycząca opiniowanego projektu obwodnicy. Bez wykonania tego odcinka drogi serwisowej Wójt Gminy nie zaopiniowałby pozytywnie projektu całej inwestycji.  – informuje Pani Naczelnik Krystyna Lipińska.

- Długa i trudna rozmowa doprowadziła jednak do pozytywnego efektu i droga będzie wykonana. Naszym zadaniem jest pilnowanie interesu mieszkańców gminy, w tym przypadku właścicieli gruntów mieszkających we wsiach: Andrzejki, Boguszyce, Czaplice i Kisiołki -  podsumowuje Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.