Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
23
lip
2018

Potrzebna jest krew

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Łomży informuje, że strażak z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Łomży uległ poważnemu wypadkowi. Osoba, która zawsze niosła pomoc innym teraz sama takiej pomocy potrzebuje.

Przede wszystkim potrzebna jest krew.  Obecnie strażak znajduje się w Wojskowym Instytucie Medycznym, ul. Szaserów 128, 04-141 Warszawa, gdzie czeka go szereg skomplikowanych operacji. Dlatego gorąco prosimy i zachęcamy do podzielenia się tak cennym darem jakim jest krew, którą można oddawać w najbliższych terytorialnie Regionalnych Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.