Strona główna » Dla mieszkańców
13
lip
2018

Ostatnie dni na złożenie wniosku

17 lipca 2018 r. mija termin na składanie w Urzędzie Gminy Łomża wniosków o szacowanie szkód powstałych z wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych – suszy. Dotychczas mieszkańcy złożyli ponad 300 wniosków z terenu całej gminy.

Komisja sukcesywnie szacuje kolejne straty. Sporządzenie dokumentacji zgodnej z wymogami wojewódzkiej komisji ds. koordynacji szacowania strat jest pracochłonne. Dlatego podjęto decyzję o wyznaczeniu ostatecznego terminu składania wniosków o szacowanie szkód. Pozwoli to na szybsze zakończenie etapu prac na poziomie gminnym. 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.