Strona główna » Dla mieszkańców » Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża
11
maj
2018

1000 Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża

Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża to Program wspierający wielodzietne rodziny w codziennym funkcjonowaniu. Posiadacze karty mogą cieszyć się zniżkami na zakupy i usługi firm i instytucji znajdujących się na terenie Łomży i Gminy Łomża.

Decyzja Wójta sprzed 3 lat o przystąpieniu do programu spotkała się z pozytywnym przyjęciem gminnych rodzin i przynosi konkretne korzyści dla użytkowników karty. - Z Programu korzysta już ok. 10% mieszkańców naszej gminy z czego bardzo się cieszymy i zachęcamy do uczestnictwa w nim – zaprasza Wójt Piotr Kłys. – Program powstał, aby życie naszych mieszkańców nie odbiegało w żaden sposób od życia mieszkańców miasta.
Posiadaczem 1000 Karty Dużej Rodziny jest Zofia Aleksandra - najstarsza córka Państwa Kijek. Uroczyste przekazanie karty z rąk Wójta odbyło się w obecności Pana Roberta Kijek – ojca Zofii Aleksandry i Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej. By uczcić wydanie karty goście zostali poczęstowani tortem, z którego Zosia zdmuchnęła świeczki symbolizujące tysięczną kartę. Ponadto Państwo Kijek otrzymali upominki nawiązujące do 45-lecia Gminy Łomża.
Jak informuje Małgorzata Kozicka, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża, do Programu „Karta Dużej Rodziny” w ciągu minionego okresu przystąpiło 50 partnerów, gdzie użytkownicy mogą korzystać z oferowanych przez przedsiębiorców zniżek. Zakres zniżek obejmuje różnorodne dziedziny: od kilku do kilkudziesięciu procent rabatu m.in. na basen, w okresie zimowym lodowisko, na zakup biletów wejściowych na mecze piłki nożnej, kursy językowe, na zakup odzieży, obuwia, art. szkolnych, zabawek, paliwa, materiałów budowlanych oraz usługi rachunkowe, weterynaryjne, elektryczne i prawne.
Wnioski o uczestnictwo rodziny w programie należy składać w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Łomża w pokoju 17a.

  • 1000 Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża
  • 1000 Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża
Wiadomość opublikowana przez: Administrator