Strona główna » Inwestycje
8
maj
2018

Wyróżnienia dla Gminy Łomża za modernizacje 2017 roku

Rozwój gminy Łomża jest priorytetem działalności urzędu. Podjęto szereg działań, które mają na celu modernizację oraz rozwój infrastruktury, edukacji i życia społecznego. Efekty tych działań zostały docenione w konkursie Związku Polskich Powiatów i Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego oraz nagrodzone dyplomem „Modernizacji Roku 2017”.

Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć ukończonych w roku 2017 i wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń, a także budowy nowych obiektów w przestrzeni urbanistycznej dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

W gminie Łomża docenione zostały:

  •          Boisko wielofunkcyjne w miejscowości Jednaczewo
  •          Budynek szkoły Podstawowej  im. Rodziny Jabłońskich w Pniewie
  •          Droga Nr 105 689 B Grzymały Szczepankowskie - Mikołajki

 

 

Kryteria oceny określały m.in. poziom rozwiązań architektonicznych i urbanistycznych oraz funkcjonalność modernizowanych i przebudowanych obiektów i budowli. Kolejnym ważnym aspektem oceny była nowoczesność stosowanej technologii oraz stosowanie nowej techniki w realizacji i w procesach technologicznych.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.