Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
7
maj
2018

Kampania edukacyjna: EKO Gmina Łomża – segregacja na okrągło !

W roku jubileuszowym 45- lecia Gminy Łomża podejmujemy kolejną inicjatywę w zakresie edukacji ekologicznej. Kampania skierowana jest do dzieci i młodzieży szkolnej.

W ramach kampanii zostaną zorganizowane konkursy we wszystkich szkołach podstawowych i szkole gimnazjalnej na terenie gminy Łomża.

Głównym celem prowadzonej kampanii jest rozwijanie poczucia odpowiedzialności za stan środowiska oraz uświadomienie, że codzienne czynności, w tym segregowanie i prawidłowa utylizacja odpadów mają ogromne znaczenie dla przyrody.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. Regulamin kampanii

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.