Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
5
kwi
2018

Kampania ekologiczna: Zbieramy makulaturę - oszczędzamy drzewa

W roku jubileuszowym 45-lecia Gminy Łomża podejmujemy kolejną inicjatywę wspierającą mieszkańców naszego samorządu. Wspólnie z Zakładem Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. w Łomży organizujemy kampanię ekologiczną pn. ,,Zbieramy makulaturę - oszczędzamy drzewa’’.

Głównym celem akcji jest wychowywanie młodzieży i dzieci w duchu poszanowania środowiska przyrodniczego, w tym wyrobienie w nich nawyków właściwego postępowania z odpadami. Kampania będzie polegała na konkursie w zbieraniu przez szkoły trzech frakcji surowców: makulatury, baterii, puszek aluminiowych. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkie szkoły z terenu gminy Łomża.  

Regulamin konkursu oraz plan kampanii w załączeniu. Udział w konkursie szkoły mogą zgłaszać do 13 kwietnia 2018 r, na adres email: mtabedzki@gminalomza.pl.

Więcej informacji pod nr:

Urząd Gminy Łomża – 86 47 37 321

Zakład Gospodarowania Odpadami – 513 026 847

 

Liczymy na Państwa udział w akcji i zaangażowanie uczniów w zbiórce !

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. Pobierz załącznik

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.