Strona główna » Dla mieszkańców
7
mar
2018

V Bieg po Miód w Giełczynie

Wszyscy entuzjaści zdrowego trybu życia będą mogli spróbować swoich sił w zawodach sportowych organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich "Biegamy dla Zdrowia". "V Bieg po Miód w Giełczynie 2018" organizowany w ramach obchodów 45-lecia Gminy Łomża odbędzie się 11 marca.

Zawody zostaną przeprowadzone w róznych kategoriach wiekowych, więc zarówno najmłodsi jak i ci starsi będa mieli szansę wykazać się swoimi biegowymi możliwościami. Otwarcie biegów planowane jest na terenie sportowo-rekreacyjnym w Giełczynie przed świetlicą wiejską o godz. 11:55, a start uczestników na godz. 12:00. Dekoracja zwycięzców odbedzie się w świetlicy ok. godz. 14:00. W międyczasie biegacze i wszyscy zainteresowani będa mogli wziąć udział w pogadance na temat negatywnych skutków spożywania alkoholu organizowanej w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi.

Zapisać się i prawdzić wszystkie informacje o biegu można na stronie organizatora pod adresem www.biegamydlazdrowia.pl.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała nasza gmina, a cała impreza jest częścia obchodzonego w tym roku 45-lecia Gminy Łomża.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator