Strona główna » Inwestycje
15
lut
2018

Klub "Senior+" powstanie w Pniewie

Gmina Łomża znalazła się w gronie 214 gmin, które otrzymają dofinansowanie na utworzenie i wyposażenie placówek „Senior+” w 2018 r. z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dzięki 80% dotacji w obecnej siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Pniewie powstanie Klub „Senior+” przeznaczony dla nieaktywnych zawodowo mieszkańców gminy, którzy ukończyli 60 lat – zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a także osób niepełnosprawnych.

Projekt, który gmina będzie realizować ma na celu zwiększenie aktywnego uczestnictwa seniorów w życiu społecznym, a także zapewnienie wsparcia seniorom poprzez umożliwienie korzystania z oferty na rzecz społecznej aktywizacji, w tym oferty prozdrowotnej, edukacyjnej, kulturalnej i opiekuńczej.

W ramach projektu, jeszcze w tym roku, gmina przeprowadzi remont pomieszczeń w budynku będącym jej własnością, który jest w części użytkowany przez GOK w Pniewie oraz wyposaży go w niezbędny sprzęt i urządzenia do prowadzenia zaplanowanych działań skierowanych do seniorów. Natomiast w okresie funkcjonowania Klubu „Senior +” po 2018 roku, planuje organizację spotkań aktywizujących i integrujących seniorów.

foto: pexels.com

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.