Strona główna » Inwestycje
24
sty
2018

Rusza remont drogi krajowej nr 645 Nowogród - Łomża. Będą utrudnienia

W związku z budową i rozbudową drogi wojewódzkiej nr 645 wraz z drogowymi obiektami inżynierskimi i niezbędną infrastrukturą techniczną na odcinku Nowogród – Łomża wraz z obejściem m. Stare Kupiski – odcinek I i II od km 45+709 do km 53+891,65; odcinek III od km 53+891,65 do km 56+272, konsorcjum firm PBK sp. z o.o., Unibep S.A., BIK-Projekt sp. z o.o. informuje, że przystępuje do realizacji w/w zadania.

Prowadzone roboty drogowe mogą powodować utrudnienia w ruchu. Na czas budowy odcinek robót będzie oznakowany zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Realizację robót przewiduje się od 01.02.2018 r. do 06.09.2019 r.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.