Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
12
sty
2018

Nowoczesne pomoce dydaktyczne w naszych szkołach

5 gminnych szkół podstawowych wzbogaciło się o nowe urządzenia wspierające pracę dydaktyczną. Było to możliwe dzięki uzyskanej dotacji z budżetu państwa w łącznej wysokości 70 000 zł w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna Tablica”.

Szkoły Podstawowe w Kupiskach, Wygodzie, Pniewie, Konarzycach i Puchałach otrzymały po 14 000 zł dotacji i dodatkowo każda po 3 500 zł z budżetu gminy na zakup i instalację nowoczesnych pomocy dydaktycznych w postaci tablic interaktywnych i projektorów ultra krótkoogniskowych w 12 salach dydaktycznych. Dzięki tym urządzeniom uczniowie skorzystają z ćwiczeń interaktywnych, testów, programów i gier edukacyjnych oraz stworzą animacje i prezentacje. Będą one z pewnością cennym narzędziem aktywizującym uczniów i posłużą wsparciu procesu  dydaktycznego.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.