Strona główna » Inwestycje
2
sty
2018

Najbardziej wyasfaltowana miejscowość w gminie

Mieszkańcy Gaci od kilkunastu dni mogą korzystać z wybudowanej drogi o długości 241 m. Pod koniec roku oddano do użytku jedną z ostatnich dróg w tej miejscowości, która nie miała jeszcze nawierzchni bitumicznej.

W ramach przeprowadzonego remontu wykonano jezdnię o szerokości 5 m na odcinku dojazdowym oraz 3,5 m wzdłuż zabudowań. Powstały też zjazdy na zamieszkałe posesje.
- Nie ma drugiej takiej miejscowości w naszej gminie, która miałaby tak wysoki procent asfaltowych dróg co Gać – informuje Naczelnik Wydziału Infrastruktury Krystyna Lipińska.

 

catsAA.jpg

  • Najbardziej wyasfaltowana miejscowość w gminie
  • Najbardziej wyasfaltowana miejscowość w gminie
  • Najbardziej wyasfaltowana miejscowość w gminie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.