Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
22
gru
2017

Świąteczna paczka dla potrzebującej rodziny

Kilka dni przed świętami pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża wraz z kierownik Panią Małgorzatą Kozicką udali się z licznymi prezentami do rodziny zamieszkującej na terenie naszej gminy. Wybór rodziny nie był przypadkowy. Obecny rok ogłoszony jest Rokiem Osób Starszych.

- Pomysł zrodził się w trakcie moich cotygodniowych spotkań z  pracownikami ośrodka – mówi kierownik OPS Pani Małgorzata Kozicka. - To właśnie pracownicy wpadli na pomysł, aby zapoczątkować tradycję obdarowywania jednej rodziny w okresie świąt Bożego Narodzenia. Jesteśmy świadomi, że nie dla wszystkich rodzin z naszej gminy święta to czas radości. Rodzina, którą odwiedziliśmy nie dość, że była bardzo zaskoczona, to nie kryła ogromu wzruszeń ani łez z ilości paczek, które zostały dostarczone przez ofiarodawców. Moment wręczania paczek świątecznych na długo pozostanie w naszej pamięci i będzie stanowił inspirację do dalszych działań w 2018 roku.

DSC_0332.JPG
Po wizycie u rodziny pracownicy jednogłośnie stwierdzili, że dla tej chwili warto było ponieść trud wniesiony w przygotowanie paczek świątecznych.  

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.