Strona główna » Dla mieszkańców » Gospodarka odpadami
12
gru
2017

Zbiórki odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Informujemy, że w dniu 15 grudnia 2017 r. w Wygodzie (parking przed biblioteką) zostanie zorganizowana zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady należy pozostawić w miejscu zbiórki - do godz. 7:00 w dniu zbiórki. Odpady pozostawione po terminie nie będą odbierane.

Mieszkańcy Gminy Łomża mogą również pozbyć się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego m.in. w następujący sposób:

  •        w każdą ostatnią sobotę miesiąca – na parkingu CH Kaufland przy ul. Piłsudskiego w Łomży,
  •        od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 15:00, w punkcie przy Zakładzie Gospodarki Odpadami, ul. Akademicka 22 w Łomży,

UWAGA !!!

Podczas zbiórek w terminach i miejscach wyżej wymienionych, można pozbywać się tylkozużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego(tj. sprzęt AGD,RTV - pralki, lodówki, kuchenki, żelazka, komputery, telewizory itp.) ! Odpady innego rodzaju, pozostawione na miejscu zbiórki nie będą odbierane !

Ponadto mieszkańcy Gminy Łomża mogą pozbyć się odpadów problemowych (m.in. zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego) podczas zbiórek organizowanych w poszczególnych miejscowościach 2 razy w roku, w wyznaczonych terminach (informacja podana będzie na www.gminalomza.pl).

Wiadomość opublikowana przez: Administrator