Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
11
gru
2017

Mikołajkowe Pasowanie na Przedszkolaka

6 grudnia 2017 r. to dla przedszkolaków w Podgórzu wyjątkowy czas! Nie tylko dlatego, że są Mikołajki, ale także "Mikołajkowe Pasowanie na Przedszkolaka".

To właśnie tego dnia dzieciaczki wystąpiły dla swoich rodziców i Pani Dyrektor, której udowodniły, że są godne miana prawdziwego PRZEDSZKOLAKA. Starsza grupa pokazała swoje umiejętności taneczne i muzyczne, a młodsze dzieci wyrecytowały piękne wiersze, zatańczyły w parach i zaśpiewały piosenkę z pokazywaniem.
Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na przesłodki poczęstunek - a tuż po nim długo wyczekiwana wizyta Świętego Mikołaja.

  • Mikołajkowe Pasowanie na Przedszkolaka
  • Mikołajkowe Pasowanie na Przedszkolaka
  • Mikołajkowe Pasowanie na Przedszkolaka
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.