Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
28
lis
2017

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, który w Polsce obchodzony jest 21 listopada 2017 r., Wójt Gminy Łomża - Piotr Kłys zaprosił pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej do swojego gabinetu, aby wspólnie uczcić to wyjątkowe święto.

Doceniając trudną i odpowiedzialna pracę włodarz gminy podziękował za dotychczasowe zaangażowanie w pracę na rzecz mieszkańców gminy Łomża, zwłaszcza tych najbardziej potrzebujących. Wyrazem uznania były podziękowania i kwiaty od Pana Wójta i Sekretarz oraz nagrody finansowe.  

Święto to w Polsce ma wieloletnia tradycję – ustawa przyjęta przez Sejm w 1990 roku ustanowiła, w uznaniu za pracę wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych, dzień 21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.