Strona główna » Inwestycje
14
lis
2017

Szansa na przebudowę Armii Krajowej w Starych Kupiskach

Wniosek złożony przez gminę Łomża na przebudowę drogi gminnej nr 105755B ulica Armii Krajowej we wsi Stare Kupiski (III etap), znalazł się na 35 miejscu wśród 74 gmin z województwa podlaskiego. Gmina wnioskuje o ponad 2,8 mln zł. z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Szacowany koszt inwestycji to ponad 5,7 mln zł.

Jak podaje Podlaski Urząd Wojewódzki na swojej stronie internetowej "Liczba wniosków kwalifikujących się do dofinansowania uzależniona będzie od ostatecznej kwoty wydatków budżetu państwa, jaka zostanie przeznaczona na dotację związaną z realizacją Programu – podaje Podlaski Urząd Wojewódzki publikując listy rankingowe na których są 74 drogi gminne i 24 powiatowe.  - Uwzględniając podział kwot wydatków budżetu państwa pomiędzy województwa określony w Uchwale Nr 159/2016 Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2016 r. (…) dla województwa podlaskiego określono kwotę w wysokości 65.254.229 zł – do dofinansowania może zakwalifikować się wstępnie 51 wniosków z najwyższą liczbą przyznanych punktów, w tym 37 – dot. dróg gminnych oraz 14 - dot. dróg powiatowych. Biorąc natomiast pod uwagę przyjęcie kwoty wydatków budżetu w tym zakresie na poziomie limitu przyznanego na rok 2017, wynoszącego dla województwa podlaskiego 47.457.621 zł – do dofinansowania zakwalifikuje się wstępnie 38 zadań, w tym 28 – dot. dróg gminnych oraz 10 – dot. dróg powiatowych"

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.