Strona główna » Inwestycje
25
paź
2017

Ulica Łomżyńska w Starych Kupiskach nie będzie już jeziorem. Remont dobiegł końca

Dzięki dobrej współpracy z Podlaskim Zarządem Dróg Wojewódzkich i licznym staraniom włodarza gminy Łomża, wyremontowany został 845 - metrowy odcinek drogi biegnącej przez miejscowość. Dziś zakończyły się prace nawierzchniowe i odwodnieniowe. Wykonawcy zostały jedynie prace wykończeniowe tj. oczyszczenie rowów i uporządkowanie chodników.

W ramach remontu usunięta została poprzednia, mocno zdeformowana nawierzchnia jezdni oraz krawężniki, które powstały na nowo. Wykonana została kanalizacja deszczowa bez której niemożliwe było wyremontowanie jezdni. - Projekt odwodnienia i część samej kanalizacji poza pasem drogowym sfinansowała gmina Łomża - informuje Krystyna Lipińska, Naczelnik Wydziału Infrastruktury Urzędu Gminy Łomża. - Dzięki temu rozwiązaniu przestaną powstawać po każdym deszczu „jeziora” na drodze w Kupiskach,  na co od lat skarżyli się mieszkańcy.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.