Strona główna » Inwestycje
16
paź
2017

Kolejna gminna inwestycja drogowa na ukończeniu

Ku końcowi zbliżają się prace budowlane na ul. Łomżyńskiej w Jednaczewie. Wykonawca przystąpił do robót bitumicznych, które zostaną wykonane na odcinku od ul. Wesołej do ul. Szkolnej. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu mieszkańcy Jednaczewa, i nie tylko, będą korzystali z nowej drogi.

Jak informuje Krystyna Lipińska, Naczelnik Wydziału Infrastruktury w Urzędzie Gminy Łomża, inwestycja obejmuje remont odcinka drogi o łącznej długości 1,05 km. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia, ograniczona obrzeżami, co pozwoli na zabezpieczenie krawędzi jezdni przed kruszeniem. Technologia ta została użyta po raz pierwszy na drogach gminnych. Ponadto przebudowane zostaną wszystkie istniejące zjazdy na działki. Po ułożeniu warstwy bitumicznej, mieszkańcy mogą bez utrudnień korzystać z drogi.
W ramach inwestycji wykonany zostanie również chodnik przy kapliczne zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ul. Szkolnej i Łomżyńskiej. Jeszcze w tym roku na ul. Łomżyńskiej i Zielonej planowane jest nowe oświetlenie.

  • Kolejna gminna inwestycja drogowa na ukończeniu
  • Kolejna gminna inwestycja drogowa na ukończeniu
  • Kolejna gminna inwestycja drogowa na ukończeniu
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.