Strona główna » Dla mieszkańców
23
lut
2017

Świetlica pięknieje w czynie społecznym

W czynie społecznym mieszkańcy wyremontowali kuchnię w świetlicy wiejskiej w Modzelach Wypychach. Pieniądze pochodziły m.in. z funduszu sołeckiego.

W pomieszczeniu kuchennym mieszkańcy własnymi sił wykonali niezbędne prace remontowe oraz zakupili meble i sprzęt. Remont został sfinansowanych z funduszu społecznego i środków prywatnych. Kuchnia wspaniale się prezentuje i będzie służyć społeczności lokalnej. Szczególne podziękowania należą się: Krzysztofowi Ciszewskiemu, Grzegorzowi Zakrzewskiemu, Andrzejowi Modzelewskiemu i Pawłowi Baczewskiemu. 

  • Świetlica pięknieje w czynie społecznym
  • Świetlica pięknieje w czynie społecznym
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.