Strona główna » Dla mieszkańców
3
lut
2017

Przed Wami Złote Gody? Zgłoście się do Urzędu Gminy

„Złote Gody” to wyjątkowa rocznica ślubu, która powinna być uroczyście świętowana. W 2017 r - wzorem lat ubiegłych - w Urzędzie Gminy Łomża obchodzone będzie 50-lecie Pożycia Małżeńskiego par, które wstąpiły w związek małżeński w 1967 r. Uroczystość planowana jest jesienią, ale już teraz złoci jubilaci mogą zgłaszać się, aby wziąć w niej udział.

Od kilku lat Wójt Gminy Łomża odznacza małżonków specjalnym medalem przyznanym przed Prezydenta RP. Pary małżeńskie dostają dyplomy, kwiaty, jest też symboliczny toast i poczęstunek. Tak też będzie w 2017 roku. Zachęcamy złotych jubilatów, którzy wstąpili w związek małżeński w 1967 r. do zgłaszania się do Urzędu Stanu Cywilnego. Zgłosić powinny się w szczególności pary, które składały przysięgę 50 lat temu w innym mieście, a są zameldowani na pobyt stały w gminie Łomża.

Zgłoszenie należy dokonać w USC Gminy Łomża w pok. nr 7, 
telefonicznie pod nr tel. 086 47 37 324 
lub pocztą elektroniczną e mail sekretariat@gminalomza.pl 
do dnia 15 kwietnia 2017 roku.
Przy zgłaszaniu par małżeńskich proszę podać imiona i nazwiska małżonków
oraz datę i miejsce zawarcia małżeństwa.

 

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.