Strona główna » Oświata, kultura, OSP
9
sty
2017

Białe szaleństwo w Rybnie

Siarczysty mróz, który towarzyszył nam od kilku dni, przyczynił się do długo wyczekiwanego uruchomienia Stacji Narciarskiej w Rybnie. Od soboty 7 stycznia miłośnicy sportów zimowych mogą korzystać z odpowiednio przygotowanych i naśnieżonych tras o łącznej długości 1500 m, a tych nie brakuje. Na stok przyjeżdżają tysiące mieszkańców Łomży, ale także narciarzy z okolic Ostrołęki, Białegostoku czy nawet Warszawy.

Rodzinna Stacja Narciarska położona w uroczym zakątku wsi Rybno znajdującym się w odległości ok. 10 km od Łomży, oferuje doskonałe warunki do uprawiania białego szaleństwa. To miejsce, gdzie na narty można przyjechać całą rodziną, ponieważ wszystkie trasy są oznaczone kolorem niebieskim. Łatwe trasy narciarskie są doskonale utrzymane, oświetlone i wyposażone w system sztucznego naśnieżania.

Na górkę można wjeżdżać sześcioma wyciągami narciarskimi wyposażonymi w profesjonalny system elektronicznego dostępu, w tym nowym z wjazdem na wykonane podwyższenie stoku do 50 m, o długości zjazdu 315 m. Stacja oferuje także bogato wyposażoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, w której można wykonać ski-serwis.

Stok narciarski w Rybnie może pochwalić się doświadczonymi i wykwalifikowanymi instruktorami nauki jazdy na nartach i snowboardzie, którzy zapewniają chętnym maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas pierwszych godzin jazdy na nartach oraz pozwalają odkryć tajniki tego pięknego sportu i doskonalić  umiejętności. 

W sezonie narciarskim stacja czynna będzie w soboty, niedziele, święta i ferie w godz. 10.00-20.30; a w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz. 14.30-20.30.

Foto: www.rybno.pl

  • Białe szaleństwo w Rybnie
  • Białe szaleństwo w Rybnie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.