Strona główna » Oświata, kultura, OSP
17
paź
2016

Majka Jeżowska porwała publiczność

Niedzielny koncert Majki Jeżowskiej, który odbył się w Sali Centrum Kultury przy szkołach katolickich, przyciągnął tłumy dzieci z rodzicami i dziadkami. Przeboje porwały do tańca młodszych i starszych. Wśród publiczności nie zabrakło także wójta gminy Łomża wraz ze swoimi pociechami, który występ artystki objął swoim patronatem.

Majka Jeżowska zaśpiewała swoje ponadczasowe przeboje tj. „Wszystkie dzieci nasze są” „A ja wolę moją mamę” czy „Najpiękniejsza w klasie”. Zaprosiła do wspólnej zabawy ponad 350 osób, wśród których najliczniejszą grupę stanowiły dzieci. Świetnie bawili się także dziadkowie i rodzice, a wójt Piotr Kłys zatańczył nawet rock and rolla na scenie wraz z córką Judytą.

Koncert zorganizowała Fundacja Edukacyjno-Kulturalna LEONARDO wraz z Fundacją Sztuk i Dialogu w ramach projektu pod nazwą "Babcia, dziadek i ja". Wcześniej w ramach tego samego projektu odbyły się warsztaty plastyczne, a na uczestników czekają jeszcze warsztaty bożonarodzeniowe w grudniu.

Przed występem Majki Jeżowskiej na scenie zaprezentował się łomżyński duet Grześ i Agniesia czyli Agnieszka Żemek-Pawczyńska i Grzegorz Sekmistrz, który rozruszał publiczność.

Foto: mylomza.pl

  • Majka Jeżowska porwała publiczność
  • Majka Jeżowska porwała publiczność
Wiadomość opublikowana przez: Administrator