Strona główna » Oświata, kultura, OSP
6
paź
2016

Koncert Majki Jeżowskiej w Łomży

Fundacja Edukacyjno-Kulturalna ,,LEONARDO’’, Fundacja Sztuk i Dialogu i Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – Instytucja Kultury Powiatu Łomżyńskiego zapraszają na koncert Majki Jeżowskiej oraz duetu Grześ i Agniesia.
Koncert odbędzie się 16 października 2016 roku o godzinie 16.45 w sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży ul. Sadowa 12.
Wstęp wolny. Wejściówki na koncert do odbioru w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży, ul. Małachowskiego 4 w dniach 10-12 października, w godz. 8.00-15.00. Zapraszamy!

Patronat honorowy:
Prezydent Miasta Łomża – Mariusz Chrzanowski
Wójt Gminy Łomża – Piotr Kłys
Wójt Gminy Piątnica – Krzysztof Kozicki

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.