Strona główna » Oświata, kultura, OSP
22
lip
2016

II Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża

22 lipca w godzinach 17.30 - 00.00 na obiekt sportowym „Orlik 2012” w Pniewie odbędzie się „II Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża”.

W zawodach weźmie udział około 100 osób z powiatu łomżyńskiego i okolic. Do rywalizacji zgłosiło się osiem drużyn: GKS ŁOMŻA, KS BIEL SONAROL, 30 PLUS, GKS ŁOMŻA, DEMED, SUPER TEAM, ŁOMŻYŃSCY LEGIONIŚCI I PLANET CASH. Mecze rozgrywane będą w dwóch grupach  systemem „każdy z każdym”. Do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie zostanie rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał.
Start o godz. 17:30, wręczenie nagród o godz. 24:00. Serdecznie zapraszamy do Pniewa, aby kibicować swoim ulubionym drużynom.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.